Kiedy zakupimy już bramę garażową, nieuniknione jest to, że po pewnym czasie pojawią się na niej różnego rodzaju zabrudzenia. Wtedy trzeba się dowiedzieć jak poprawnie o nią zadbać aby przy czyszczeniu nie nabawić się niepotrzebnych kosztów.

Brama garażowa – pielęgnacja

Mycie bramy garażowej należy rozpocząć od przemycia zewnętrznej strony bramy wodą, należy uważać na elementy elektryczne. Zalanie ich wodą może wywołać zwarcie co poskutkuje przestaniem działania bramy. Kolejnym krokiem będzie wyczyszczenie bramy, używamy do tego miękkiej gąbki z dodatkiem delikatnego płynu myjącego. Środek myjący następnie spłukujemy czystą wodą. W taki sam sposób myjemy wewnętrzną część bramy, tylko w tym wypadku nie spłukujemy jej wodą. Dzięki takim zabiegom brama garażowa będzie służyć nam długie lata.

Brama garażowa – konserwacja

Pamiętajmy także o przeglądach. Wykonywanie ich regularnie wydłuży żywotność naszej bramy. Konserwację powinniśmy wykonywać w firmie w której zakupiliśmy naszą bramę, jedną z bardzo dobrych firm w których możemy zakupić naszą bramę jest https://www.bramotechnika.pl/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do tematu która obsługuje klientów na śląsku.

Kategorie: Blog